PROMOCJE – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel

PROMOCJE

PROMOCJA DLA KORZYSTAJĄCYCH Z PORTALU WIETNAM WIZA (www.wietnamwiza.com)

Przy współpracy z portalem www.wietnamwiza.com zapraszamy do promocji na promesy wizowe. Promocja dotyczy każdego kto skorzysta z usług: www.sajgonrides.com (wycieczki motorowe Sajgon by Night i Sajgon by Day), www.vietnamdeluxe.com (wszystkie wycieczki) oraz wycieczkek indywidualnych organizowanych przez Biuro Podróży Polviet Travel.

Zniźka 1USD za każde wydane pełne 100USD wydane na w/w atrakcje.

Promocji nie można łączyć z innymi. Promocja nie jest naliczana automatycznie i należy ją zgłosić w dowolnym momencie na portalu www.wietnamwiza.com i stosowna kwota zniżki zostanie uwzględniona w cenie promesy wizowej lub dowolnej wycieczki. Zależnie co będzie wykupione wcześniej. Stosowną obniżkę należy zgłosić emailem do wietnamwiza@gmail.com lub do tour leadera obsługującego.

Promocja nie jest realizowana w formie wypłat gotówkowych lub przelewów finansowych. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami.

_________________________________________________________________________________

PROMOCJA DLA KORZYSTAJĄCYCH Z PORTALU CHEHOBO (www.chehobo.com)

Przy współpracy z portalem www.chehobo.com zapraszamy do promocji na promesy wizowe. Promocja dotyczy kazdej osoby, która zaloguje się na portalu przez kod promocyjny https://account.chehobo.com/#/ref/44DL1 i wykupi dowolną rezerwację na usługi hotelowe, transport lub usługi lotnicze. 


Zniżka 1USD na ubepieczenie podróżne http://bluecrosspoland.weebly.com/ , za każde wydane pełne 100USD na w/w rezerwacje (tylko potwierdzone).

 Promocji nie można łączyć z innymi. Promocja nie jest naliczana automatycznie i należy ją zgłosić w dowolnym momencie do organizatora wyjazdu z biura Polviet Travel bezpośrednio w emailu (polviet@gmail.com). Promocja musi być zgłoszona na conajmniej 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia działania ubezpieczenia (jest to data wylotu z portu macierzystego).

 Promocja nie jest realizowana w formie wypłat gotówkowych lub przelewów finansowych. Promocja nie łączy sie z innymi promocjami. Maksymalna kwota zniżki to 50% wartości ubezpieczenia. Każda promocja jest indywidualna i dedykowana konkretnej osobie.