WIETNAM – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel
image004

Kawiarnia z robotem w Hanoi

Robo cafe – to pierwsza kawiarnia w Hanoi, w której zamiast normalnego kelnera obsługuje Was… robot. Na pewno już słyszeliście.

ZOBACZ WIĘCEJ
image002

Hanojska kawa z jajkiem

Wietnam jest jednym z największych eksporterów kawy na świecie, około 90% odmiany kawy produkowanej w Wietnamie jest to Robusta. Więc.

ZOBACZ WIĘCEJ
image004

Świąteczne targi w Hanoi

Z okazji 20 rocznicy założenia Instytutu kultury i języka niemieckiego Goethe w Wietnamie, Instytut Goethe po raz pierwszy zorganizował w.

ZOBACZ WIĘCEJ
image004

Informacyjna strona internetowa dla niepełnosprawnych turystów w Hanoi

Od grudnia 2016r. w Hanoi działa strona informacyjna: http://dulichtiepcan.com/en-us/ skierowana do turystów niepełnosprawnych. Jest to projekt wykonany przez grupę niepełnosprawnych.

ZOBACZ WIĘCEJ
cho-noi-cai-rang

Dlaczego słodki smak dominuje w południowej części Wietnamu?

Wietnam, to kraj, który przyciąga turystów między innymi różnorodną kuchnią. Począwszy od potraw delikatnie przyprawionych po dania ostre i słodkie..

ZOBACZ WIĘCEJ
image006

Kim był KAZIK

W centrum Hoi An – wietnamskiego miasteczka spotkać możemy pomnik Kazika. Kim był Kazik i dlaczego postawiono mu pomnik? Kazik,.

ZOBACZ WIĘCEJ
image002

Co obcokrajowcy polecają spróbować w Hanoi?

Wietnam jest krainą pysznej kuchni i różnych ulicznych przysmaków. Każdy region ma swoje własne specjalności. Stolica Hanoi jest jedną z.

ZOBACZ WIĘCEJ
image001

Piękne tradycyjne wioski w okolicach Hanoi

Stolica Hanoi, piękne miasto z długoletnią historia jest jednym z największych atrakcji zwiedzanych przez turystów. Jest to miasto kultury i.

ZOBACZ WIĘCEJ
dalat1

Dalat – przygoda na motocyklach

Dalat w południowym Wietnamie jest niezwykle ciekawym miejscem, które naszym zdaniem jest zbyt często pomijane na trasach podróży gości z.

ZOBACZ WIĘCEJ