WIETNAM – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel

Lokalne alkohole w Azji – coś dla każdego cz.2

Dzisiaj kontynuujemy naszą wirtualną wycieczkę i krótki przegląd napojów alkoholowych w Azji Południowo Wschodniej. W części pierwszej poznaliśmy nieco informacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poznać Hanoi w ciągu 24 godzin

Hanoi – stolica Wietnamu jest jednym z największych i najbardziej zatłoczonych miast w Wietnamie, tuż po Sajgonie. Coroczna ilość turystów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wioska grup etnicznych Wietnamu

Z okazji “Dnia rodziny wietnamskiej” 28 czerwca w Wiosce Kultury i Turystyki w Dong Mo znajdującej się na peryferiach miasta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Lokalne alkohole w Azji – coś dla każdego cz.1

W czasie podróży bardzo często mamy okazję spróbowania różnych lokalnych trunków, zaczynając od piw, a kończąc na mocnych nalewkach. Dla.

ZOBACZ WIĘCEJ

Oryginalna knajpka Bun Cha w Hanoi

Bun Cha – bardzo znane danie w Hanoi, jest to specjalność kuchni hanojskiej, które jest przysmakiem dla mieszkańców i turystów..

ZOBACZ WIĘCEJ

O azjatyckim przykucnięciu słów kilka

Podróżując po Azji na pewno prędzej czy później rzuci nam się w oczy pozycja głębokiego przysiadu, w jakiej Azjaci wykonują.

ZOBACZ WIĘCEJ

Riksze

Riksze w Wietnamie nazywane są, jako „Xich Lo”, nazwa Wietnamska „Xich Lo” pochodzi z francuskiej nazwy tego pojazdu „Cyclo”. W.

ZOBACZ WIĘCEJ

Gorączka mistrzostw świata

Już w tym tygodniu zaczynają się w Rosji mistrzostwa świata w piłce nożnej. W Polsce chyba każdy doskonale zdaje sobie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zwiedzanie stolicy Hanoi na publicznym busie? – Czemu nie?

Rano 30 maja 2018r. odbyła się oficjalna ceremonia oddania do użytku publicznego busa turystycznego. Po raz pierwszy pojawił się 2.

ZOBACZ WIĘCEJ