TAJLANDIA – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel
malaysia

Kiedy robi się ciemno?

Przylatując na wakacje do Azji Południowo-Wschodniej zmieniamy nie tylko granice państw, ale także strefy czasowe, klimatyczne i szerokość geograficzną. Na.

ZOBACZ WIĘCEJ
2

Co ja jadę ?

Co ja jadę? Poruszanie się po drogach w naszym regionie to temat szeroki jak rzeka. Drogi w Wietnamie, Kambodży, Laosie.

ZOBACZ WIĘCEJ
wat_mahathat2_0

Ayutthaya – tchnienie tajskiej duchowości

Ayutthaya to dzisiaj prężne tajskie miasto, położone niecałe 100km na północ od stolicy. Duży ośrodek przemysłowy i stolica prowincji. Jednak.

ZOBACZ WIĘCEJ
image001

Orzech kokosowy

Orzech kokosowy potocznie zwany kokosem jest w Polsce kojarzony z dalekimi stronami, egzotyką, palmami, wypoczynkiem na niebiańskiej plaży. Pomimo rosnącej świadomości.

ZOBACZ WIĘCEJ
the-golden-mount-temple

Świątynia Saket i Złota Góra

Jedna z najbardziej ikonicznych świątyń w Bangkoku, ale zarazem rzadko odwiedzana przez turystów. A szkoda bo to bardzo ciekawe miejsce..

ZOBACZ WIĘCEJ
1280px-Templo_Wat_Arun,_Bangkok,_Tailandia,_2013-08-22,_DD_40

WAT ARUN – ŚWIĄTYNIA ŚWITU

Bangkok to niesamowite miejsce ze spektakularnymi świątyniami. Odwiedzająć Miasto Aniołów nie można pominąć Wat Arun. Pełna tajska nazwa przyprawia o.

ZOBACZ WIĘCEJ
Lascar_Wat_Phra_Kaew_(4509732032)

WAT PHRA KAEW CZYLI ŚWIĄTYNIA SZMARAGDOWEGO BUDDY

Najbadziej spektakularna, ikoniczna, położona na terenie Pałacu Królewskiego w Bangkoku – Świątynia Szmaraddowego Buddy (oficjalna nazwa to Wat Phra Sri.

ZOBACZ WIĘCEJ