Blog – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel
image006

Kwiatkowski

W centrum Hoi An – wietnamskiego miasteczka spotkać możemy pomnik Kazika. Kim był Kazik i dlaczego postawiono mu pomnik? Kazik,.

ZOBACZ WIĘCEJ
image002

Co obcokrajowcy polecają spróbować w Hanoi?

Wietnam jest krainą pysznej kuchni i różnych ulicznych przysmaków. Każdy region ma swoje własne specjalności. Stolica Hanoi jest jedną z.

ZOBACZ WIĘCEJ
panaroma-pool-view

Sokha Resorts w Kambodży

Sokha Resorts w Kambodży – „gigantyczny luksus” zbudowany z plantacji kauczukowca Podróżując turystycznie po Kambodży zauważyć można w pewnych miejscach.

ZOBACZ WIĘCEJ
image001

Piękne tradycyjne wioski w okolicach Hanoi

Stolica Hanoi, piękne miasto z długoletnią historia jest jednym z największych atrakcji zwiedzanych przez turystów. Jest to miasto kultury i.

ZOBACZ WIĘCEJ
dalat1

Dalat – przygoda na motocyklach

Dalat w południowym Wietnamie jest niezwykle ciekawym miejscem, które naszym zdaniem jest zbyt często pomijane na trasach podróży gości z.

ZOBACZ WIĘCEJ
image001

Od rowerów po motory: historia motocykli w wietnamie

Motocykle i skutery są synonimami Wietnamu. Często można je zobaczyć wszędzie, wędrując przez wąskie alejki, przewożąc towary wszystkich typów i.

ZOBACZ WIĘCEJ
dsc_0302

Polviet Travel na ITB Asia w Singapurze,

W ubiegłym tygodniu odbyły się w Singapurze targi turystyczne ITB Asia, czyli odpowiednik słynnych targów ITB w Berlinie, gdzie zapewne.

ZOBACZ WIĘCEJ
image002

Muzeum Kobiet wietnamskich

Muzeum kobiet wietnamskich znajduje się w samym centrum miasta, niedaleko Jeziora Zwróconego Miecza, więc turyści mogą bez problemu dotrzeć na.

ZOBACZ WIĘCEJ
malaysia

Kiedy robi się ciemno?

Przylatując na wakacje do Azji Południowo-Wschodniej zmieniamy nie tylko granice państw, ale także strefy czasowe, klimatyczne i szerokość geograficzną. Na.

ZOBACZ WIĘCEJ