O NAS – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Witamy w Biurze Podróży Polviet Travel!
 
Naszą domeną jest: „W Indochinach wiele rozumie się od razu, a resztę trzeba przeżyć”. Każdy kto przyjeżdża jest nie tylko naszym klientem, ale przede wszystkim naszym gościem. Dzieje się tak dzięki partnerskiemu i subiektywnemu podejściu do każdego z Was. Pracownicy Polviet Travel dodają nutę niepowtarzalności do każdej wycieczki dbając o to aby każdy wyjazd był nie tylko interesujący i udany, ale przede wszystkim INNY NIŻ POZOSTAŁE. Sprawdzamy trasy, przewodników, transport, miejsca, utrzymujemy kontakt z naszymi partnerami tak aby zaoferować Wam lepszy, wygodniejszy i niezapomniany pobyt.
Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez –z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje w dogodnej formie i czasie. Współpracując z Wami, za każdym razem dostosowujemy wycieczkę do planowanego budżetu. Dzięki znajomości rynku mamy możliwość oferowania konkurencyjnych cen względem dużych biur podróży i portali internetowych.
Specjalizujemy się w oferowaniu Wam tego co najlepsze w Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Laosie oraz Mjanmie. Nasze biuro jest jedynym polsko-wietnamskim biurem podróży oferującym indywidualne podejście do planowanej podróży, a każdego turystę postrzegamy jako przyjaciela, a nie jako klienta.
 

CO OFERUJEMY?

Będąc w Azji Południowo – Wschodniej zawsze warto spróbować: przejażdżki jeepami, motorkami, riksza, łodzią czy też dżonką. Obowiązkową lekturą jest niesamowita i bardzo różnorodna kuchnia o tysiącu smaków (od słonych wariacji Delty Rzeki Czerwonej, przez pikantny Laos, Kambodżę o odcieniu curry, aż po słodko-kwaśny Sajgon).

Mocną stroną Biura Podróży Polviet Travel są pracujący z nami ludzie. Nasza drużyna konsultantów i tour liderów składa się wyłącznie z polskich Wietnamczyków i Polaków mieszkających w Wietnamie. Każda z w/w osób posiada prawdziwą, nieprzewodnikową wiedzę i bogate doświadczenia osobiste. Oferujemy Wam nie tylko wycieczki i wspaniałe atrakcje turystyczne, ale również bezpośredni kontakt z polskim Tour Leaderem, a co za tym idzie „informacje z pierwszej ręki”, ciekawostki, praktyczne porady i polską perspektywę w Indochinach. Nasz tour lider doradzi co wybrać z oferowanych przez nas pakietów wakacyjnych lub pomoże wykreować indywidualny plan zwiedzania. Osoby nie znające języka angielskiego mają zawsze możliwość skorzystania z bezpośredniej opieki polskiego rezydenta podczas pobytu.

NASZ ZESPÓŁ

Maciej
General Manager/Owner

Łukasz
Senior Tour Manager

Ewelina
Junior Tour Leader

Katarzyna
Tour Lider Singapur

Lucy
Tour Lider Tajlandia

Paweł
Tour Lider Kambodża

Mateusz
Tour Lider Wietnam

Pol Poumsen Ken
Cambodia Office Manager

Hania
Company Manager

Kalina
Office Manager Assistant

Tuyen
Finance / Owner

Iwona
Marketing

Hieu
IT

DZIAŁAMY FAIR PLAY!

Jesteśmy biurem fair play wobec ludzi i zwierząt. Fair play to nasza postawa wobec gości, kohtrahentów, pracowników i współpracowników. Jako biuro mamy taką zasadę wobec siebie i zakładamy, że każdy ma taką wobec Nas.

Oferujemy etyczne propozycje, biorąc pod uwagę odmienność ludzi i kultur. Nie oferujemy w naszych programach atrakcji uderzających w godność ludzi i zwierząt. Z nami napewno nie odbędziecie wycieczki do sierocińca, ale napewno powiemy Wam gdzie można wesprzeć dzieci ulicy w przemyślany sposób. Z nami napewno nie przejedziecie się na słoniu w centrum miasta, ale chętnie pojedziemy z Wami do sanktuariym aby pokąpać się wspólnie z tymi wielkimi ssakami. W trakcie wyjazdów pokazujemy kraj taki jaki jest – nie unikamy trudnych tematów, ani nie epatujemy biedą i problemami społecznymi. Nie popieramy żebrania i dawania pieniędzy dzieciom.

Oferujemy zawsze najlepszą i finalną cenę. Nie stosujemy trików typu „last minute”, „rabat”, „oferta specjalna”, itp. Wyceny zawsze są czytelne i nie zawierają ukrytych kosztów. Nie zaokrąglamy cen. Nie robimy wycen punktowych (choć mamy dużo ofert na krótkie i ciekawe wycieczki), nasze oferty wyjazdów są całościowe i zawierają ceny w walucie USD (choć płatność może być w PLN lub EUR). Zmiana ceny oznacza zawsze zmianę programu wyjazdu. Pojawiające się promocje są realne i zawsze oferowane są pełne jakościowo usługi i oferty. W każdej ofercie zachowujemy balans pomiędzy atrakcyjną ceną dla Was, a uczciwymi warunkami dla naszych dostawców i kontrahentów. Brzmi wzniośle, a my mówimy po prostu: można.

Opłacamy całość wyjazdu z góry, nie stosujemy voucherów ani płatności odroczonych. Zachowujemy standardy zgodne ze specyfikacją ofert i skupiamy się na realizacji programu i szczegółach. Poprostu Fair Play.

CHĘTNIE SIĘ DZIELIMY

Biuro podróży to zawsze dużo przemieszczania się, a wtedy oglądamy wspaniałe miejsca, poznajemy niesamowytych ludzi i napawamy się urodą świata. Nie zawsze jednak wszystko jest tak kolorowe jak byśmy chcieli, w naszych podróżach pojawia się również sprawy trudne i przykre. Nie odwracamy się od tego, ale zgodnie z naszymi możliwościami dokładamy regularnie kilka cegiełek do budowania lepszego, sprawiedliwszego i piękniejszego świata. Decyzje o wsparciu podejmujemy bardzo długo i rozsądnie, tak aby środki były jak najlepiej spożytkowane. Oto projekty wspierane przez nas, dzięki którym również nasza praca ma większy sens.

lifestart__logo_2012

LIFESTART FOUNDATION - WIETNAM - pomoc osobom niepełnosprawnym

capture

FRIENDS INTERNATIONAL - KAMBODŻA - wsparcie dla dzieci i mlodziezy

Iwona i Leszek

Warszawa

Szanowny Panie Macieju ! Od kilku już dni jesteśmy w domu, lecz nie było czasu, abym skreślił kilka zdań po wspaniałym pobycie w Wietnamie. Pańskie biuro POLVIET przygotowało naszą podroż profesjonalnie i solidnie począwszy od odebrania nas na lotnisku Hanoi przez przygotowanych i odpowiedzialnych ludzi więcej

<< wcześniej
później >>

DLACZEGO Z NAMI?

ELASTYCZNOŚĆ

Nasze programy zawsze dopasowywujemy do wymagań klienta. Jesteśmy w stanie przygotować wyjazd dla rodziny jak i dla dużej grupy firmowej. Gwarantujemy, że dobrane atrakcje będą satysfakcjonujące. Lubimy zapytania trudne i nietypowe, a przedział wiekowy naszych gości ma już prawie 100 lat. Zachodwujemy oczekiwany balans pomiędzy przygodą, zwiedzaniem i wypoczynkiem.

PROFESJONALIZM

Mieszkamy i stale podróżujemy po naszym regionie. Wietnam, Laos, Singapur, Kambodża, Tajlandia i Mjanma to nasza część swiata, którą znamy najlepiej. Jesteśmy na bieżąco z turystycznymi nowościami, mówimy w lokalnych językach i na co dzień poznajemy kulturę Azji. Indywidualnie i firmowo szkolimy się i podnosimy na kwalifikacje.

BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane miejsca znamy osobiście, a nowe z pasją sprawdzamy pod każdym kątem. Jesteśmy bezcennym sojusznikiem w Waszym wyjeździe oferując bezpośrendnie wsparcie doświadczonych pilotów oraz kontakt z nami na każdym etapie podróży. Na każdym wyjeździe pamiętamy o bezpieczeństwie niezależnie czy jest to pobyt na plaży, nocna eksploracja metropolii, lekcje gotowania czy treking po dżungli.

WIARYGODNOŚĆ

Działamy w oparciu o przepisy prawne, jesteśmy legalnym tour operatorem z licencja międzynarodową: ASEAN: 79-705/2016/TCDL-GP LHQT, Należymy do stowarzyszeniach branżowych: Wietnamskiej Izby Turystyki (VN 1234). Na bieżąco utrzymujemy kontakty z polskimi placówkami dyplomatycznymi w regionie. Regularnie pojawiamy się w Polsce na imprezach branżowych i współpracujemy z licznymi biurami podróży oraz mediami w Polsce.

NASI PARTNERZY

 
1
2
3
4
5
6
7
Classic travel
Flower Travel
Trakt
klasterjednosc
fabryka-przygod
flyback
neckermann
ready4travel
victoriatravel
Atlast
alltravel