KATARZYNA URGACZ – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel

KATARZYNA

你好 Ni hǎo, hello, selamatdatang, wanakkam! Mam na imię Kasia i zapraszam do imponującego, super nowoczesnego, multikulturowego Singapuru!

Większość swojego dotychczasowego życia spędziłam w Krakowie, tutaj studiowałam Filologię romańską na UJ i podczas studiów zakochałam sie w... Portugalii, w której miałam okazję mieszkać, studiować. Gdy moje losy ponownie związały się z Krakowem, zostałam licencjonowanym pilotem wycieczek i przez wiele lat pracowałam u Touroperatora specjalizującego się w organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy. Jako Product Manager zajmowałam sie przede wszystkim organizacją, ale również jeżdziłam z grupami jako pilot/rezydent.

Od dłuższego czasu marzyła mi się wyprawa do Azji, gdy zatem nadarzyła się okazja przeprowadzki do Singapuru, nie zastanawiałam sie długo i oto jestem i mieszkam z mężem i dwójką dzieciaków w Mieście Lwa, wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu w Azji. Ponieważ uwielbiam aktywnie spędzać czas, można mnie spotkać na rowerze, na bouldering'u, pod żaglami, raczej w basenie niż na leżaku ale również dość często w dzielnicy Little India jak zajadam się wegetariańskimi specjałami kuchni indyjskiej:)

Do zobaczenia w Singapurze!