O NAS – Wycieczki do Wietnamu – wyjazd, podróż – zwiedzanie Wietnamu – Polviet Travel

O NAS

KIM JESTEŚMY?

Witamy w Biurze Podróży Polviet Travel!
 
Naszą domeną jest: „W Indochinach wiele rozumie się od razu, a resztę trzeba przeżyć”. Każdy kto przyjeżdża jest nie tylko naszym klientem, ale przede wszystkim naszym gościem. Dzieje się tak dzięki partnerskiemu i subiektywnemu podejściu do każdego z Was. Pracownicy Polviet Travel dodają nutę niepowtarzalności do każdej wycieczki dbając o to aby każdy wyjazd był nie tylko interesujący i udany, ale przede wszystkim INNY NIŻ POZOSTAŁE. Sprawdzamy trasy, przewodników, transport, miejsca, utrzymujemy kontakt z naszymi partnerami tak aby zaoferować Wam lepszy, wygodniejszy i niezapomniany pobyt.
Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez –z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje w dogodnej formie i czasie. Współpracując z Wami, za każdym razem dostosowujemy wycieczkę do planowanego budżetu. Dzięki znajomości rynku mamy możliwość oferowania konkurencyjnych cen względem dużych biur podróży i portali internetowych.
Specjalizujemy się w oferowaniu Wam tego co najlepsze w Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Laosie oraz Mjanmie. Nasze biuro jest jedynym polsko-wietnamskim biurem podróży oferującym indywidualne podejście do planowanej podróży, a każdego turystę postrzegamy jako przyjaciela, a nie jako klienta.
 

CO OFERUJEMY?

Będąc w Azji Południowo – Wschodniej zawsze warto spróbować: przejażdżki jeepami, motorkami, riksza, łodzią czy też dżonką. Obowiązkową lekturą jest niesamowita i bardzo różnorodna kuchnia o tysiącu smaków (od słonych wariacji Delty Rzeki Czerwonej, przez pikantny Laos, Kambodżę o odcieniu curry, aż po słodko-kwaśny Sajgon).

Mocną stroną Biura Podróży Polviet Travel są pracujący z nami ludzie. Nasza drużyna konsultantów i tour liderów składa się wyłącznie z polskich Wietnamczyków i Polaków mieszkających w Wietnamie. Każda z w/w osób posiada prawdziwą, nieprzewodnikową wiedzę i bogate doświadczenia osobiste. Oferujemy Wam nie tylko wycieczki i wspaniałe atrakcje turystyczne, ale również bezpośredni kontakt z polskim Tour Leaderem, a co za tym idzie „informacje z pierwszej ręki”, ciekawostki, praktyczne porady i polską perspektywę w Indochinach. Nasz tour lider doradzi co wybrać z oferowanych przez nas pakietów wakacyjnych lub pomoże wykreować indywidualny plan zwiedzania. Osoby nie znające języka angielskiego mają zawsze możliwość skorzystania z bezpośredniej opieki polskiego rezydenta podczas pobytu.

NASZ ZESPÓŁ

Mi

 

Maciej

 

Łukasz

Mateusz

Lucy

Hania

Hieu

Tuyen

DZIAŁAMY FAIR PLAY!

Jesteśmy biurem fair play wobec ludzi i zwierząt. Fair play to nasza postawa wobec gości, kohtrahentów, pracowników i współpracowników. Jako biuro mamy taką zasadę wobec siebie i zakładamy, że każdy ma taką wobec Nas.

Oferujemy etyczne propozycje, biorąc pod uwagę odmienność ludzi i kultur. Nie oferujemy w naszych programach atrakcji uderzających w godność ludzi i zwierząt. Z nami napewno nie odbędziecie wycieczki do sierocińca, ale napewno powiemy Wam gdzie można wesprzeć dzieci ulicy w przemyślany sposób. Z nami napewno nie przejedziecie się na słoniu w centrum miasta, ale chętnie pojedziemy z Wami do sanktuariym aby pokąpać się wspólnie z tymi wielkimi ssakami. W trakcie wyjazdów pokazujemy kraj taki jaki jest – nie unikamy trudnych tematów, ani nie epatujemy biedą i problemami społecznymi. Nie popieramy żebrania i dawania pieniędzy dzieciom.

Oferujemy zawsze najlepszą i finalną cenę. Nie stosujemy trików typu „last minute”, „rabat”, „oferta specjalna”, itp. Wyceny zawsze są czytelne i nie zawierają ukrytych kosztów. Nie zaokrąglamy cen. Nie robimy wycen punktowych (choć mamy dużo ofert na którkie i ciekawe wycieczki), nasze oferty wyjazdów są całościowe i zawierają ceny w walucie USD (choć płatność może być w PLN lub EUR). Zmiana ceny oznacza zawsze zmianę programu wyjazdu. Pojawiające się promocje są realne i zawsze oferowane są pełne jakościowo usługi i oferty. W każdej ofercie zachowujemy balans pomiędzy atrakcyjną ceną dla Was, a uczciwymi warunkami dla naszych dostawców i kontrahentów. Brzmi wzniośle, a my mówimy po prostu: można.

Opłacamy całość wyjazdu z góry, nie stosujemy voucherów ani płatności odroczonych. Zachowujemy standardy zgodne ze specyfikacją ofert i skupiamy się na realizacji programu i szczegółach. Poprostu Fair Play.

CHĘTNIE SIĘ DZIELIMY

Biuro podróży to zawsze dużo przemieszczania się, a wtedy oglądamy wspaniałe miejsca, poznajemy niesamowytych ludzi i napawamy się urodą świata. Nie zawsze jednak wszystko jest tak kolorowe jak byśmy chcieli, w naszych podróżach pojawia się również sprawy trudne i przykre. Nie odwracamy się od tego, ale zgodnie z naszymi możliwościami dokładamy regularnie kilka cegiełek do budowania lepszego, sprawiedliwszego i piękniejszego świata. Decyzje o wsparciu podejmujemy bardzo długo i rozsądnie, tak aby środki były jak najlepiej spożytkowane. Oto projekty wspierane przez nas, dzięki którym również nasza praca ma większy sens.

lifestart__logo_2012

LIFESTART FOUNDATION - WIETNAM - pomoc osobom niepełnosprawnym

capture

FRIENDS INTERNATIONAL - KAMBODŻA - wsparcie dla dzieci i mlodziezy

Iwona i Leszek

Warszawa

Szanowny Panie Macieju ! Od kilku już dni jesteśmy w domu, lecz nie było czasu, abym skreślił kilka zdań po wspaniałym pobycie w Wietnamie. Pańskie biuro POLVIET przygotowało naszą podroż profesjonalnie i solidnie począwszy od odebrania nas na lotnisku Hanoi przez przygotowanych i odpowiedzialnych ludzi Read more

<< Prev
Next >>

DLACZEGO Z NAMI?

ELASTYCZNOŚĆ

Nasze programy zawsze dopasowywujemy do wymagań klienta. Jesteśmy w stanie przygotować wyjazd dla rodziny jak i dla dużej grupy firmowej. Gwarantujemy, że dobrane atrakcje będą satysfakcjonujące. Lubimy zapytania trudne i nietypowe, a przedział wiekowy naszych gości ma już prawie 100 lat. Zachodwujemy oczekiwany balans pomiędzy przygodą, zwiedzaniem i wypoczynkiem.

PROFESJONALIZM

Mieszkamy i stale podróżujemy po naszym regionie. Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia i Mjanam to nasza część swiata, którą znamy najlepiej. Jesteśmy na bieżąco z turystycznymi nowościami, mówimy w lokalnych językach i na co dzień poznajemy kulturę Azji. Indywidualnie i firmowo szkolimy się i podnosimy na kwalifikacje.

BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane miejsca znamy osobiście, a nowe z pasją sprawdzamy pod każdym kątem. Jesteśmy bezcennym sojusznikiem w Waszym wyjeździe oferując bezpośrendnie wsparcie doświadczonych pilotów oraz kontakt z nami na każdym etapie podróży. Na każdym wyjeździe pamiętamy o bezpieczeństwie niezależnie czy jest to pobyt na plaży, nocna eksploracja metropolii, lekcje gotowania czy treking po dżungli.

WIARYGODNOŚĆ

Działamy w oparciu o przepisy prawne, jesteśmy legalnym tour operatorem z licencja międzynarodową: VN 12345-66, Należymy do stowarzyszeniach branżowych: Wietnamskiej Izby Turystyki (VN 1234). Na bieżąco utrzymujemy kontakty z polskimi placówkami dyplomatycznymi w regionie. Regularnie pojawiamy się w Polsce na imprezach branżowych i współpracujemy z licznymi biurami podróży oraz mediami w Polsce.

NASI PARTNERZY